Kompakto nga Multi-functional nga Rotary Joint LHS145-24Q
Mubo nga Deskripsyon:
  3. Ang mga bahin naglakip sa gipahinungod nga mga selyo alang sa bidirectional pressure hangtod sa 7,500 PSI [500 kg] ug independente nga mga agianan sa pag-agos nga dungan nga makabalhin sa lainlaing mga klase sa media.
Detalye sa Produkto
Mga Tag sa Produkto
Deskripsyon sa LHS145 Pneumatic Rotary Joint
Ang Ingiant LHS145 series outer diameter nga 145mm, kini gilangkoban sa 1-24 way nga adunay G 1/8" Interface, usa ka compact multi functional rotary joint nga usa ka mekanikal nga component nga nagtugot sa usa ka pluwido, sama sa likido o gas, nga padayon nga ibalhin gikan sa usa ka pirmi nga bahin ngadto sa usa ka nagtuyok nga bahin sa usa ka rotary motion. Kini nga matang sa lutahan gidisenyo aron makahatag og daghang mga gimbuhaton sa usa ka limitado nga wanang ug makasugakod sa usa ka piho nga presyur ug katulin samtang gisiguro ang pagkahugot ug kalig-on.
Kasagarang mga Aplikasyon
Makinarya sa agrikultura: Pananglitan, ang nagtuyok nga mga bukton sa mga sistema sa sprinkler
Makinarya sa konstruksyon: Mga sistemang haydroliko sa mga kagamitan sama sa mga excavator ug crane
Mga kagamitan sa pagproseso sa pagkaon: Para sa pagbalhin sa mga sterile nga likido o gas
Industriya sa parmasyutiko
Deskripsyon sa Ngalan sa Produkto
LHS145-24Q
1. Klase sa produkto: LH—pneumatic o hydraulic slip ring
2. Pamaagi sa pag-instalar: S—solid shaft slip ring; K—through hole slip ring
3. Panggawas nga diametro: 145-145mm
4. Gidaghanon sa mga agianan sa gas: 24Q-24 pneumatic passage
Numero + Q- numero sa agianan sa gas slip ring; Numero + Y - numero sa agianan sa liquid slip ring
LHS145 Pneumatic Rotary Joint Standard nga Pagdrowing
LHS145-24Q
Mga Teknikal nga Parametro sa LHS145 Pneumatic Rotary Joint
Teknikal nga Parameter sa Pneumatic Rotary Joint
Gidaghanon sa Channel 24 Way o Custom
Hilo sa Interface G1/8'
Lungag sa Pag-agos Φ6
Medium Gikompres nga Hangin
Presyon 1.1Mpa
Katulin sa Pagtuyok ≤15rpm
Temperatura -30℃-+80℃