Fiber-Electrical Hybrid Slip Ring DHS100-18-4F
Mubo nga Deskripsyon:
  1. Ang Ingiant DHS100-18-4F series fiber-electrical slip ring gamay ug gaan
Detalye sa Produkto
Mga Tag sa Produkto
Deskripsyon sa DHS100-18-4F Series Fiber -Electrical Slip Ring
Ingiant DHS100-18-4F series fiber electrical slip ring nga may gawas nga diametro nga 100mm, 18 power signal ug 4 fiber optic signal, rated current nga 15A para sa power 2A para sa signal, hinimo sa aluminum alloy, working speed nga 0-300 rpm, gamay ang gidak-on ug gaan.
Kasagarang mga Aplikasyon
Mga sistema sa hilit nga pagkontrol, pagpadala ug pagkontrol sa mga digital ug analog nga signal
Radar, mga sistema sa antena
Mga sistema sa pagpaniid sa video
Deskripsyon sa Ngalan sa Produkto
DHS100-18-4F
  1. 1. Klase sa produkto: DH— elektrikal nga slip ring
  2. 2. Pamaagi sa Pag-instalar: S-solid shaft
  3. 3. Panggawas nga Diametro: 100-100mm
  4. 4. Numero sa Sirkito: 18-18 ka mga kanal
  5. 5. Numero sa Fiber: 4F-4 nga mga channel sa fiber optic
  6. Pananglitan: DHS100-18-4F, solid shaft slip ring nga panggawas nga diyametro 100mm 18 electric channel 4 fiber optic channels
  7. 9/125 (single mode), 50/125 (multi-mode), 62.5/125 (multi-mode)
DHS100-18-4F Fiber Electrical Slip Ring Standard nga Drawing
DHS100-18-4F
DHS100 Fiber Electrical Slip RingTeknikal nga mga Parameter
Mga Parameter sa Optical Fiber
Gidaghanon sa mga Channel 4 Singsing o Custom
Haba sa balud 1310nm-1550nm
Tipo sa Optical Fiber Usa ka Modo
Tipo sa Konektor LC
Pagkawala sa pagsulod <5dB
Pagkalainlain sa pagkawala sa pagsulod ≤±1.3dB
Kapildihan sa pagbalik >45B
Gitas-on sa pigtail 500mm+20mm
Teknikal nga elektrikal Mekanikal nga teknikal
Gidaghanon sa mga Channel 18 Sakup sa katulin 0-300rpm
Gi-rate nga Current Gahum: 6 ka singsing-15A,
Signal: 12 singsing-2A
Lebel sa proteksyon IP51
Gi-rate nga Boltahe 0-440VAC/240VDC Materyal nga istruktura Aluminum nga haluang metal
Pagkalainlain sa resistensya sa kontak <10mΩ Humidity sa pagtrabaho <70%
Resistensya sa insulasyon ≥1000MΩ@1000VDC Materyal nga kontak sa kuryente Mahal nga metal
Kusog sa kuryente 1000VAC@50Hz, 60s, 2mA Espisipikasyon sa tingga 15A-AFP 2*0.75mm²,2A-AFP 2*0.15mm²
Temperatura sa pagtrabaho -40℃~+65℃ Gitas-on sa tingga 500mm+20mm