Solid Shaft Flange Slip Ring DHS045-37
Mubo nga Deskripsyon:
  1. Ang Ingiant DHS045 series usa ka solid shaft slip ring nga adunay outer diameter nga 45mm ug usa ka flange.
Detalye sa Produkto
Mga Tag sa Produkto
DHS045-37 Deskripsyon sa Solid Shaft Flange Slip Ring
Ang Ingiant DHS045-37 Series nga panggawas nga diametro 45mm, kini gilangkoban sa 37 ka mga kanal nga gilakip ang power signal (10A 48V/2 ka singsing, 5A 48V/2 ka singsing, 3A 28V/2 ka singsing, 1.5A 28V/5 ka singsing) Twisted pair (0.1A/4 ka singsing) RS422(0.1A/12 ka singsing) LAN(1A/4 ka singsing) 3G-SDI(1A/6 ka singsing 1080P, 60HZ), nagsuporta sa signal ug power mixed transmission, mahimong ipasibo ang gidaghanon sa mga paagi ug compact, gaan, dili madaot sa taya, stainless steel shaft ug aluminum housing.
Kasagarang mga Aplikasyon
Deskripsyon sa Ngalan sa Produkto
Deskripsyon sa pagngalan sa DHS045-37-5A
  1. (1) Klase sa produkto: DH—electric slip ring
  2. (2)Pamaagi sa pag-instalar: S—solid shaft slip ring
  3. (3)Gawas nga diametro sa solidong shaft slip ring: 045-45 mm
  4. (4)Kinatibuk-ang sirkito: 37-37 ka sirkito
DHS045-37 Solid Shaft Flange Slip Ring Standard nga Drawing
Singsing nga Dulas sa Flange DHS045-37 nga Drawing
DHS045-37 Mga Teknikal nga Parametro sa Solid Shaft Slip Ring
Talaan sa Grado sa Produkto
Grado sa produkto Katulin sa pagtrabaho Kinabuhi sa pagtrabaho
Heneral 0~200 rpm 10 milyon nga mga rebolusyon
Industriyal 300~1000rpm 30 milyon nga mga rebolusyon
Mga Teknikal nga Parameter
Teknikal nga elektrikal Mekanikal nga teknikal
Mga Parameter Bili Mga Parameter Bili
Gidaghanon sa mga singsing 37 Singsing o Pasadya Temperatura sa pagtrabaho -30℃~+85℃
Gi-rate nga karon 1A, 3A, 5A, 10A Humidity sa pagtrabaho <70%
Gi-rate nga boltahe 0~48VAC/VDC Lebel sa proteksyon IP51
Resistensya sa insulasyon ≥250ΜΩ@250VDC Materyal sa kabhang Aluminum nga Haluang metal
Kusog sa insulasyon 250VAC@50Hz, 60s, 1mA Materyal nga kontak sa kuryente Mga kontak nga bulawan-bulawan
Dinamikong bili sa pagbag-o sa resistensya <10mΩ Espisipikasyon sa tingga AWG18#,AWG22#,AWG24,AWG26#
Katulin sa pagtrabaho 0-300rpm Gitas-on sa tingga 500mm+20mm
Talahanayan sa Espisipikasyon sa DHS045-37 Flange Slip Ring Wire
Talahanayan sa Espisipikasyon sa Kawad
Gi-rate nga karon Gidak-on sa alambre
(AWG)
Gidak-on sa konduktor
(mm²)
Kolor sa alambre Diametro sa alambre
≤2A AWG26# 0.15 Pula, dalag, itom, asul, berde, puti,
brown, gray, orange, purpura, kahayag, pula, transparent
Φ1
3A AWG24# 0.2 Pula, dalag, itom, asul, berde, puti, brown, abohon, kahel, purpura, kahayag, pula, transparent, asul, puti, puti nga pula Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Pula, dalag, itom, asul, berde, puti, brown, abohon, kahel, purpura, kahayag, pula, transparent, asul, puti, puti nga pula Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Pula, dilaw Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Pula, dalag, itom, brown, berde, puti, asul, abohon, kahel, purpura Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Pula, dalag, itom, brown, berde, puti Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Pula, dalag, itom, brown, berde, puti Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Pula, dalag, itom, brown, berde, puti Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Pula, dalag, itom, asul Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Pula Φ4.2
>30A Gamita ang daghang AWG12# o daghang AWG10# nga mga alambre nga parallel
Deskripsyon sa gitas-on sa lead wire:
1.500+20mm (Kinatibuk-ang kinahanglanon: Sukda ang gitas-on sa alambre gikan sa tumoy nga nawong sa lungag sa outlet sa alambre sa sulod ug gawas nga mga singsing sa slip ring).
2.Gitas-on sumala sa gikinahanglan sa kustomer: L<1000mm, Standard L+20mm
L>1000mm, Standard L+50mm
L>5000mm, Standard L+100mm